Úvodní strana

Reklamní ateliér IMAGE studio vám může zhotovit jednotlivé obtisky pro váš vybraný model automobilu, vojenské techniky, letadla s individuelní povrchovou úpravou a designem. Technologií termotransferového tisku v rozlišení 600/1200 dpi v barevné škále CMYK včetně bílé, stříbrné a zlaté barvy na vysoce kvalitní obtiskový papír s mikronovou vrstvou transparentního, velmi pružného laku je dosaženo žádaného efektu.

FEUDAL Toys
Fire Truck Toys
Design modelů
Obtisky pro modely
E-mail

Telefon / Fax
267 913 414

EuroTel
602 255 105

Logo
Podívej se na model ...
Podívej se na originál ...

Snad jediná dochovaná fotografie vozu jako předloha pro model ze Zbyňkovy dílny ZZ models  v měřítku 1:43

Fragment obtiskového aršíku realizovaného ve stříbrné barvě (vůz je tmavě zelený)

Nahoru

Copyright: ©2001-2009 Dalibor Feuereisl

Samotná práce s obtiskovým archem a rozstříhanými obtisky na jednotlivé části vyžaduje opravdu kus dovednosti a není určena pro začátečníky. Doporučuji proto určitě odzkoušet jeho sejmutí na odstřižku obtiskového papíru, protože blána transparentního laku je opravdu velmi tenká a má silnou tendenci se okamžitě podhrnovat. Proto je velmi vhodné používat tzv. "usazovací" a "změkčovací" kapaliny. Dobře zvládnutá práce pak znamená perfektní výsledek, který lze zafixovat možnými způsoby finální povrchové úpravy (přestříknutí leštěnkou nebo třeba akrylátovým lakem Micro Gloss, Micro Flat apod.).

Další vzorek ...
Další ukázka ...
Další ukázka ...

Cena se pohybuje okolo 4,- Kč za cm2 plochy podle barevnosti a podle složitosti tisku (soutisku) a pokud máte jen předlohy v tištěné podobě, nebo dokonce jen v rozměrových náčrtcích a fotografiích vzoru je cena přípravy k tisku včetně korektur 700,- Kč za hodinu studiové práce.
Předlohy je také možné dodat v elektronické podobě a to nejlépe pak z programu CorelDRAW! verze 5.xx až 13.xx, nebo také ve vektorových formátech .ai (Adobe Illustrator) nebo .eps (Encapsulated Postscript). Vše je však nutné nejlépe předem se mnou dohodnout ...

V současné době ale pro naprostý nedostatek spotřebního materiálu z U.S.A. (barevné náplně a speciální obtiskový papír) nemohu až do odvolání přijmout žádnou další zakázku, takže tato stránka s nabídkou nyní slouží pouze jako informativní. Děkuji za pochopení a neposílejte žádné objednávky ...

ALPS MD-1000