Hledám hasičský automobil
Úvodní strana
Index výrobců
Novinky
Sraz historických vozidel

Poslední velkou akcí v loňském roce byl Sraz hasičských autoveteránů, uspořádaný 7. října 2000 na Letenské pláni v Praze 7. Akce byla organizována pod hlavičkou Ministerstva vnitra, ředitelství hasičského záchranného sboru ČR a s Ústředním automotoklubem ČR ve spolupráci s Federací klubů historických vozidel ČR a Sdružením pro zachování a obnovu historických hasičských tradic.

Akce byla zahájena v 8.00 hodin propagační jízdou Prahou. Trasa vedla ze seřadiště na Chodově po magistrále přes Václavské náměstí a v 10.00 hodin se kolona zastavila na Staroměstském náměstí. Příjezd na Letenskou pláň v 11.00 hodin se sice moc nedodržel za to s dojezdem posledních vozů začalo pršet a než se vozidla seřadila ke statické prohlídce a soutěži elegance, lilo už jako z konve.
VI. ročník Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel sice naprosto perfektně proběhl, ale na naprosto, během několika minut vylidněné Letenské pláni, kde zůstalo vedle pořadatelů jen několik opravdu skalních. Odpolední nárazové přestávky lijáku sice pár diváků přilákalo zpět ale nebylo to to pravé ořechové ... A tak přikládám pár námětových obrázků bez komentáře s přáním, aby další podobná, jinak úspěšná, akce neproběhla již pod taktovkou Medarda.

Poslední úprava
01.02.2001

Logo
Hasič
Nahoru

Copyright: (C)2001 Dalibor Feuereisl

Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !
Klikni !