Reklamní ateliér IMAGE studio byl zaregistrován již na začátku roku 1990 jako "Studio DEEF - Impress" a při změně registrací na živnostenské listy dostal své nynější obchodní jméno.
Návrhy log a obchodních značek, image firem a nezbytný full servis ještě doplnila z nedostatku vhodných počítačových písem také typografická práce a tvorba TTF i PS fontů pro počítače.
V současné době je asi hlavní pracovní náplní signmaking (plotterová grafika) pro reklamní úpravu různých osobních a dodávkových automobilů, reklamních štítů a tabulí, portálů obchodů, celkové úpravy výkladních skříní, nebo třeba pro různé propagační akce, prezentace a výstavy, orientační systémy a pod.

Dlouhodobá spolupráce se stálými klienty sice vytvořila podmínky pro možné rozšíření firmy, ale citlivost k potřebám středního a drobného podnikatelského stavu, který se den ode dne více a více vzdaluje silným podnikatelským subjektům a nemá rozhodně tolik prostředků na reklamu a propagaci, vyvolala situaci pro zachování komorní formy ateliéru s jeho "one man" obsazením a tím i minimálními provozními náklady ...

IMAGE studio, reklamní ateliér
E-mail
reklamní návrhy, výtvarné studie, design, signmaking

historie SPZ v ČSR | ČSSR | ČR
PageRank ukazatel